Hakkımızda

Tektaş Saatçilik Hakkında

İstanbul’da kurulmuş olan Tektaş Saatçilik, 30 yılı aşkın bir süredir bu sektörün önde gelen isimlerindendir. İsviçre saat ve Mücevher sektörünün dünyaca bilinen en önemli markalarının Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır. Yurt çapına yayılmış bayililik ağı ile müşterilerine ulaşır. İstanbul, Ankara, Antalya, Adana, İzmir gibi farklı bölgelerde bayileri ve mağazaları bulunmaktadır.

Tektaş Saatçilik, uzun yıllardır, mücevher ve saat sektörünün dünya çapındaki standartlarını Türkiye’de oluşturmaya öncülük eder. Bu şirketin hizmet anlayışının temelini oluşturmaktadır.

Tektaş Saatçilik, özellikle saat dünyasında en önemli yere sahip İsviçre kökenli saat markalarının en son yeniliklerini, estetik ve teknik özelliklerini yakından takip ederek, saat meraklılarının beğenisine sunmaktadır. Saat ve mücevherdeki dünya trendleri hakkında hedef kitlesine bilgi akışı sağlarken, klasik saatlerin bugünkü teknolojiye nasıl uygulandığını gibi spesifik konularda da bilgilendirmeye de özen göstermektedir. Ayrıca özel donanımlı satış sonrası hizmet departmanıyla müşterilerinin her zaman yanında olmaktadır.

Servis

Tektaş Saatçilik, satış sonrası servisin aksamadan devamlılık göstermesine dikkat eder. Bu çerçevede dünya standardında bir servis verebilmek, güçlü bir performans gerektirir. Firma, saat konusunda İsviçre’deki dünyanın en gelişmiş uzmanları ve eğitimcileri ile işbirliği içinde, İstanbul’daki satış sonrası servis bölümünü geliştirmiştir. Uluslararası yüksek kaliteli saatcilik performansına uygun standartlarda servis faaliyetini de sürdürmektedir.

Markalar

Tektaş Saatçilik ve Aksesuar Tic. A.Ş. dünyanın en prestijli saat ve mücevher markaları olan, Patek Philippe, Audemars Piguet, Chopard, Gucci, Caran d’Ache ve SwissKubik markalarının Türkiye temsilcisidir. Uluslararası platformda lüksün kalitesini dünya çapındaki alıcılarla bir araya getirmek misyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tektaş Saatçilik, özellikle koleksiyon saatleri ve mücevherler, koleksiyonerlere özel nadide ve limitli özel parçalarla çalışmayı tercih etmektedir. Tektaş mağazalarının en önemli özelliği, markaların Paris, Cenevre, Londra, New York merkezleri ile aynı koleksiyonlara aynı dönemde yer verebilmesidir.

Tektaş Saatçilik, şıklık ve kalite çerçevesinde, dünyanın her yerinden tüm insanlara uluslararası standartta hitap etmeye özen gösterir.