Haberler

Chopard Gala Gecesi, Cannes'ın Işıltılı Dünyasını İstanbul'a Taşıdı! 

Chopard’ın Türkiye Temsilcisi Tektaş Saatçilik ve Mücevher Grubu, sürdürülebilirlik alanındaki çalışmaları ile öne çıkan Livia Firth’ü IST Festival kapsamında ilk kez İstanbul’da ağırladı. Festival kapsamında düzenlenen Chopard Gala Gecesi, Cannes’taki kırmızı halı geleneğini İstanbul’a taşıdı ve Livia Firth ve Azra Akın, Chopard mücevherleriyle geceye damgasını vurdu.

Tektaş Saatçilik ve Mücevher Yönetim Kurulu Başkanı Shelly Ovadia ev sahipliğinde sürdürülebilir lüksü ilk kez İstanbul’da anlatan Livia Firth, eşi Colin Firth ile tüm dünyada kırmızı halının en gözde isimleri arasında yer alıyor. Chopard ve Firth öncülüğünde, sürdürülebilir Lükse yolculuğu temsil eden, “The Journey” insiyatifi’ni oluşturan Firth, bu anlamdaki farkındalığı anlatmak üzere geldiği İstanbul’da doğaya saygılı kaynak kullanımını lüksün her noktasına taşınması gerekliliğinin altını çizdi.

Festivalin ulusal ve uluslararası katılımcıları ile Türk sanat, moda ve tasarım dünyasının önde gelen isimlerini buluşturan geceye aralarında Juliette Lewis, Harvey Keitel, Ayşe Ege, Daniel Arshanm, Ece Sükan, Ender Mermerci, Sevil Sabancı, Arzu –Murat Atabarut ve Ayşe Boyner’in olduğu birçok isim katıldı.