Haberler

Tektaş Saatçilik ve Mücevher Grubu Türkiye distribütörlüğünü yaptığı, dünyanın önde gelen mücevher ve saat markalarından Chopard, İstanbul’da Yasemin Kay Allen ile özel bir çekim gerçekleştirdi.

Özel projede Chopard’ın çok renkli avize küpeleri, markiz kesim pırlanta yüzüğü, Happy Hearts ve Red Carpet koleksiyonlarından aksesuarları, saf pırlanta ve değerli taşlardan oluşan lüks mücevherleri, Happy Dreams, Imperiale ve Happy Sport koleksiyonlarından saatleri tanıtıldı.

Chopard’ın göz kamaştıran mücevher ve saat modelleri, Allen’ın genç, sofistike ve uluslararası stiliyle buluştu. Geleneksel şıklığın modern bir yorumla yansıtıldığı çekimde Yasemin Kay Allen, Chopard’ın marka değerlerini ve artistik vizyonunu başarıyla yansıttı.

TEKTAŞ SAATÇİLİK VE MÜCEVHER GRUBU HAKKINDA

30 yılı geride bırakan Tektaş Saatçilik ve Mücevher Grubu, sektörün dünyaca bilinen markalarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Türkiye geneline yayılan genis bayiilik ağıyla dünyanın önde gelen markaları; Patek Philippe, Audemars Piguet, Chopard, Gucci, Caran d’Ache ve SwissKubik’i Türkiye’deki müşterileriyle buluşturan Tektaş, mücevher ve saat sektörünün dünya çapındaki standartlarını Türkiye’de olusturmaya öncülük eder. Bünyesindeki markaların Paris, Cenevre, Londra, New York, Hong Kong ve Tokyo merkezleri ile aynı koleksiyonlara, aynı dönemde yer veren Tektas, koleksiyon saatler ve mücevherlerden koleksiyonerlere özel üretilen nadide parçalara uzanan genis bir ürün yelpazesine sahiptir. www.tektassaatcilik.com.tr

CHOPARD HAKKINDA

1860’da Louis-Ulysse Chopard tarafından Sonvilier, İsviçre’de kurulan saat ve mücevher markası Chopard, kadınlara özel tasarladığı kol ve cep saatleri ile tanınıyordu. 1963 yılında Alman saat üreticisi Karl Scheufele tarafından satın alınan ve günümüzde hala Scheufele ailesinin himayesinde olan Chopard, 1974’te fabrikasını Cenevre’nin merkezinden Meyrin’e taşıdı. 1980 yılından bu yana sınırlarını genişleten marka, erkeklere özel spor saatlerden, göz kamaştıran pırlanta mücevher koleksiyonlarına kadar geniş skalasındaki üretimlerine devam ediyor. Aynı zamanda 20 yıldır ­Cannes Film Festivali’nin resmi partnerliğini üstlenen Chopard, Özel Kırmızı Halı Koleksiyonu’yla da adından söz ettiriyor.